Магістрам

Шановні вступники до магістратури у Хмельницькому національному університеті!

Запрошуємо Вас поглибити знання або вивчити нову спеціалізацію у сфері Маркетингу, Торговельного підприємництва та Комерційної логістики!

Першим кроком для цього є реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська), яка розпочалась о 9:00 12травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020року.

Звертаємо Вашу увагу на те, що реєстрація є обов’язковою для можливості вступу, проте не зобов’язує Вас здавати іспит у разі, коли Ваші плани змінились.

Приймальна комісія Хмельницького національного університету інформує, що для реєстрації на ЄВІ вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), складати ДОДАТКОВИЙ фаховий іспит НЕ ПОТРІБНО!

Вам, як вступнику на Кафедру маркетингу і торговельного підприємництва ХНУ, для успішної реєстрації на ЄВІ, у встановлені терміни потрібно надіслати на електронну адресу Приймальної комісії magistrkhnu@ukr.net та обов’язково продублювати на електронну адресу vitaliy_karpenko@ukr.net скановані копії (фотокопії) таких документів:

– заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка форма заяви за наступним посиланням: http://prk.khnu.km.ua/wpcontent/uploads/sites/17/2020/04/zayava_anketa_khnu_2020.doc

– документа, що посвідчує особу;

– облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);

– документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

– медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);

– фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника ;

– довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання). У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

УВАГА!!! У темі листа, будь ласка, обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Бажаємо успішних реєстрації та іспиту!

Усю необхідну інформацію є можливість отримати на сайті Приймальної комісії ХНУ:

http://prk.khnu.km.ua/magistrkhnu2020/

Проте, якщо виникають запитання, звертайтесь безпосередньо на Кафедру маркетингу і торговельного підприємництва. Ознайомлюйтеся із життям кафедри на наших сторінках у соціальним мережах та на офіційному сайті.

https://instagram.com/marketing_torgovlia_khnu?igshid=1by8revptfdw3

https://www.facebook.com/groups/Marketing.Trade.Logistics/?ref=share

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ МАРКЕТИНГ

(рівень МАГІСТР)

Питання на вступне фахове випробування_маркетинг

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ БІЗНЕСОМ І КОМЕРЦІЙНА ЛОГІСТИКА

(рівень МАГІСТР)

спеціальності 076Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 

Питання на вступне фахове випробування_підприємництво, торгівля і біржова діяльність

 

Для перехресного вступу(у 2020 році додатковий фаховий іспит- перехресний відмінено)

Тести для перехресного вступу_маркетинг

Тести для перехресного вступу_підприємництво, торгівля і біржова діяльність