ІХ Регіональний конкурс рекламних проектів

by Кафедра маркетингу і торговельного підприємництва | 2.10.2018

ІХ Регіональний конкурс рекламних проектів
Терміни проведення: 11 жовтня – 11 листопада 2018 року.
ПОЛОЖЕННЯ

Організатори Конкурсу:
Кафедра маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету, Українська асоціація маркетингу, Всеукраїнська рекламна коаліція, Управління освіти Хмельницької міської ради, Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, ПЦ «Ексклюзив»
Оргкомітет Конкурсу:
Войнаренко М.П. – д.е.н., професор Хмельницького національного університету, перший проректор
Ковальчук С.В. – д.е.н., професор Хмельницького національного університету, завідуюча кафедри маркетингу і торговельного підприємництва
Бойко Р.В. – к.е.н., доцент кафедри маркетингу і товарознавстваХмельницького національного університету
Андрушкевич З.М. – к.е.н., доцент кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету
Цілі та завдання Конкурсу:
1.1. Сприяння утвердженню принципів розробки реклами та етики рекламування
1.2. Пошук та популяризація творчих досягнень молоді у сфері рекламної діялльності.
1.3. Підвищення рівня підготовки спеціалістів у сфері маркетингу та з цією метою забезпечення діалогу практиків рекламного бізнесу з викладачами та студентами навчального закладу.
2. Участь у Конкурсі:
2.1. Учасником Конкурсу може бути будь-яка особа, що є студентом будь-якої форми навчання вищого навчального закладу всіх форм власності, коледжу, учнем школи, професійного училища.
2.2. Участь у Конкурсі є для учасників безкоштовною. Проїзд та проживання учасників і гостей фінансується за власний кошт.
2.3. Для участі у Конкурсіі необхідно обов’язково заповнити типову реєстраційну форму заявки (Додаток 1). Форма заповнюється українською мовою. Заповнена учасником форма автоматично означає згоду учасника дотримуватися усіх пунктів цього Положення.
2.4. Пересилання робіт на адресу Оргкомітету проводиться за рахунок відправника.
Поштова адреса Оргкомітету:
Україна, 29016, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, к. 407 (кафедра маркетингу і торговельного підприємництва). Можна самостійно занести за даною адресою.
2.5. Заявки заповнюються учасниками та відсилаються за електронною адресою rvboiko@ukr.net. Роботи без реєстраційної форми до участі у творчому конкурсі не допускаються.
2.6. Роботи надсилаються разом із заявками та електронним варіантом у форматі TIFF і jpeg (або .psd і .jpeg ). На кожну роботу заповнюється окрема заявка. Це обов’язкові умови для участі у Конкурсі. Кількість робіт, які подані одним учасником, не обмежується. Не рекомендується учаснику подавати більше п’яти робіт в одну номінацію.
2.7. До участі у Конкурсі допускаються роботи, виконані групою осіб (але кількість осіб у групі має складати не більше трьох).
2.8. На зворотній стороні роботи обов’язково вказується ПІБ учасника, назва роботи та номінація.
2.9. Оргкомітетом кожній роботі присвоюється один реєстраційний номер номінації.
2.10. Конкурс проводиться у 2 етапи. 1-й етап – заочний, в ході якого учасники надсилають на адресу оргкомітету конкурсу роботи. Термін подання робіт – до 5 листопада 2018 р. Після вказаного терміну роботи до участі у творчому конкурсі не допускаються. 2-й етап конкурсу – представлення учасниками відібраних членами журі конкурсу кращих робіт – 11 листопада 2018 р.
2.11. Усі роботи, що надійшли до Оргкомітету Конкурсу, не рецензуються та учасникові не повертаються.
2.12. Учасник гарантує власне авторство та дотримання авторських прав на рекламні твори, що надіслані до Оргкомітету (музика, художні образи тощо).
2.13. Переможці Конкурсу мають право використовувати нагороди Конкурсу для реклами і популяризації власної творчості

У межах Конкурсу проводяться творчі конкурси друкованої, відео- та артреклами у номінаціях:

3.21 Комерційна реклама
3.22 Некомерційна реклама
3.23 «Хмельницький Телефон довіри» 15-50 Відеоролик (до 60 сек.) Банер, Бігборт, Постер, сітілайт, розробка Логотипу, розвиток та просування групи у соціальній мережі ФБ, польова реклама. Посилання на групу:  https://www.facebook.com/groups/TD1550/ Меседж: Анонімно! Компетентно! Цілодобово!  Короткий номер по Хмельницькому: 15-50; мобільний: 067-133-15-50 Акцент на місті Хмельницькому!Цільова аудиторія: Молодь Хмельницького! Послуга: психологічна допомога, психологічна підтримка.
3.24. Фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер». Розробка Логотипу фестивалю. Створення Листівки фестивалю. Екологічна реклама. Реклама здорового образу життя. Група у ФБ: https://www.facebook.com/groups/svijiyviter/ 
3.25. «Парад близнят» щорічній парад, що проводиться у Хмельницькому. Розробка логотипу. Група у ФБ: https://www.facebook.com/groups/paradbliznyat/ 

4. Технічні вимоги до участі у Конкурсі:

4.1 Конкурсні роботи на конкурс оригінал-макетів для друкованої реклами надаються у вигляді кольорового роздрукування формату А4, що наклеєний на основі чорного кольору формату А3. У разі, якщо робота учасника вже пройшла стадію виробництва, плакати, каталоги, календарі та таке ін. представляються у натуральному виконанні (але не більше формату А3). Роботи, що не оформлені відповідно до вищенаведених вимог до участі в конкурсі не допускаються.
4.2. Роздруковані роботи надаються разом з електронною копією на CD, у форматі TIFF і jpeg. (або psd i jpeg), або надсилаються на електрону пошту.
4.3. Всі роботи за номінаціями, що позначені у п.3.2 мають містити на зворотному боці інформацію про те, хто надіслав роботу, її назву, номінацію конкурсу.
4.4. Відео-роботи на конкурс приймаються виключно у цифровому форматі, записаному на CD-диски або DVD-диски. Відеоролик має тривати не більше 45 секунд. Відео роботи повинні читатись стандартними програмами операційної системи Windows (Windows Media Player).
Заявку на участь у творчому Конкурсі (форма додається нижче) слід до 5.11.2018 р. направити (з роботою) за адресою:
Україна, 29016, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, к. 407 (кафедра маркетингу і торговельного підприємництва), а також попередньо на електронну адресу rvboiko@ukr.net.
Телефони для довідок:

+38(067) 9668660 Ковальчук Світлана Володимирівна
+38(067) 3801905 Бойко Руслан Васильович
+38(067) 4567361 Андрушкевич Зінаїда Миколаївна