І Всеукраїнська науково-практична конфереція “Маркетинг очима молоді”.

by Кафедра маркетингу і торговельного підприємництва | 3.6.2018

У Хмельницькому національному університеті 23 травня 2018 року відбувалася І Всеукраїнська науково-практична конференція “Маркетинг очима молоді”. Загалом дана конференція, ініціатором та організатором проведення якої виступила кафедра маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету відбувалася вже вдев’яте. Проте, попередні вісім конференцій мали статус регіональних, в той час як звітна вперше проводилась на новому рівні – Всеукраїнському.

Всього для участі в Конференції було надіслано більше 50 статей з усієї України. Зокрема, були представлені роботи студентів таких ВНЗ як: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національний університет «Львівська політехніка», Львівський торговельно-економічний університет Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), Рівненський державний гуманітарний університет, Харківський державний університет харчових технологій, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Вінницький кооперативний інститут, Хмельницький національний університет.

Безпосередньо на конференції молодь з різних куточків України адаптували та удосконалювали теорію і розвивали прикладні аспекти сучасного маркетингу і торговельно-посередницької сфери вітчизняної економіки На конференції відбулося маса цікавих і корисних зустрічей, прозвучало маса цікавих ідей і пропозицій щодо розвитку маркетингової та торговельно-підприємницької діяльності комерційних підприємств. Тож зустріч пройшла успішно, що дає підстави сподіватись на подібні зустрічі та плідну співпрацю молодих науковців у майбутньому. За підсумками роботи конференції буде видано збірник статей.

Дякуємо усім учасникам та організаторам конференції та запрошуємо до участі у наступних наукових дебатах!