ІІ Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг».

by Кафедра маркетингу і торговельного підприємництва | 19.5.2018

У Хмельницькому національному університеті у січні – квітні 2018 року відбувався ІІ Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» за рівнями вищої освіти бакалавр, спеціаліст, магістр. Даний конкурс відбувався на території України другий рік. Його ініціатором виступила кафедра маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету.

Всього для участі в Конкурсі було надіслано 105 дипломних робіт з 25 вищих навчальних закладів України, у тому числі за рівнем вищої освіти 33 дипломних роботи з 12 вищих навчальних закладів України, за освітнім ступенем спеціаліст 12 дипломних робіт з 3 вищих навчальних закладів України, за освітнім ступенем магістр 60 дипломних робіт з 24 вищих навчальних закладів України.

У суддівстві прийняли участь як академічні маркетологи, що представляють провідні наукові школи різних міст України, так і маркетологи практичного спрямування.

Серед представників академічних маркетологів були задіяні представники таких кафедр маркетингового спрямування: Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Донецького національного університету імені Василя Стуса, Рівненського державного гуманітарного університету, Харківського державного університету харчових технологій, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Хмельницького національного університету.

Серед маркетологів-практиків у суддівстві приймали участь: керівники маркетингових відділів, менеджери з маркетингу, інтернет-маркетологи, керівники страхових компаній та торговельно-посередницьких підприємств.

В результаті відкритого обговорення, аналізу та оцінювання дипломних робіт учасників конкурсу галузева конкурсна комісія визнала переможцями:

 

За рівнем вищої освіти бакалавр:

 

 

За освітнім ступенем спеціаліст:

Дипломом I ступеня

 

 

За освітнім ступенем магістр: